ŠKOLNÍ DRUŽINA

PRVNÍ ODDĚLENÍ Eliška Kráčmarová, Bc. - vedoucí vychovatelka     e-mail
DRUHÉ ODDĚLENÍ Alena Tiefenbachová     e-mail
TŘETÍ ODDĚLENÍ Helena Brabcová     e-mail

V ZŠ Štěpánov rodiče také využívají služby školní družiny. Do školní družiny se mohou přihlásit děti 1. až 5. třídy naší školy.
Školné je stanoveno na 500,- Kč za školní rok, z něhož se pořizují výtvarné potřeby, hračky, hry a knihy.
Děti jsou rozděleny ve třech odděleních. Potřebují sportovní oblečení, obuv (v tašce) a ručník. Všechny věci by měly být podepsané.

Plán činnosti školní družiny si můžete prohlédnout zde.     Vnitřní řád školní družiny si můžete prohlédnout zde.

Sdělte nám své postřehy o školní družině:

Zanechte vzkaz pro družinu:

BlueBoard.cz

AKTUÁLNĚ Z ČINNOSTI ŠKOLNÍ DRUŽINY ROK 2018/2019

Světový den pošty

9. října 2018

Dne 9. 10. 2018 se část školní družiny vypravila na poštu ve Štěpánově u příležitosti Světového dne pošty. Ještě před samotnou vycházkou děti obdržely základní informace o poště a poštovních službách a slavení Světového dne pošty. Návštěva pošty byla čistě dobrovolnou aktivitou. Žáci byli provedeni místní budovou pošty a byli seznámeni se základními poštovními službami. Jako vítaný bonus si žáci mohli nakreslit obrázek nebo napsat vzkaz, který jim byl další pracovní den doručen na základní školu. Od pracovnic místní pošty obdržely děti také velké kulaté nálepky s dětským motivem. Dopisy a nálepky dorazily následující den do školní družiny spolu s milým překvapením. Kromě dopisů jsme totiž v balíčku našli také omalovánky, pexeso a puzzle. Za tyto dary děkujeme.
     Druhá část dětí, tedy ty, které chtěly zůstat v prostorách školní družiny, kreslily vlastní poštovní známku. Dětem se akce líbila a těší se, až sem opět budou moci znovu zavítat.
     Děkujeme pracovnicím místní pošty včetně paní vedoucí, díky jejichž ochotě mohla být tato akce zrealizována.

Bc. Eliška Kráčmarová, vedoucí vychovatelka ŠD

Turnaj v pexesu

8. října 2018

Podzimní nástěnka

3. října 2018

Poobědová individuální činnost

11. září 2018

Dne 11. 9. 2018 se v I. a II. oddělení ŠD uskutečnila Soutěž v hádání hádanek. Diplomy byly udělovány ve dvou kategoriích. Do první kategorie spadaly první ročníky a do druhé kategorie ročník druhý. Prvňáčci získali diplomy za všechna tři místa a mezi druháky byl vyhlašován pouze ten nejlepší. Zapojily se všechny děti a ikdyž nakonec vyhráli jen ti nejlepší, všem se soutěž líbila.

FOTOGRAFIE Z LET 2007 AŽ 2018

jsou ke zhlédnutí ZDE.