ZÁJMOVÉ KROUŽKY
ŠKOLNÍ ROK 2017/2018


PRVNÍ STUPEŇ ZŠ
KROUŽEK VEDOUCÍ DEN HODINA MÍSTO KONÁNÍ
BOTANICKÝ KROUŽEK Zelová Jitka, Mgr. po - lichý t. 12:30 - 13:15 učebna PŘ 2. st.
KERAMIKA 1 Nantlová Eva, Mgr. po 
po
11:45 - 13:15
12:30 - 14:00
keramická dílna
KERAMIKA 2 Nováková Radmila, Mgr. út 
út
11:45 - 13:15
12:45 - 14:15
keramická dílna
KERAMIKA 3 Zábrodská Jitka, Mgr. st 12:45 - 14:15 keramická dílna
KERAMIKA 4 Chládková Pavlína, Mgr. st 12:45 - 14:15 keramická dílna
KROUŽEK MLADÝCH MYSLIVCŮ

Novák Václav, Nováková Ivana

čt 16:00 - 18:00
klubovna ČD
POČÍTAČOVÝ KROUŽEK Rais Radomír, Mgr. po 12:20 - 13:05 učebna INF 1. st.
ŠTĚPNIČKY - TANEČNÍ KROUŽEK Zajíčková Dagmar 17:00 - 19:00 tělocvična
ZOBCOVÁ FLÉTNA 1 Chládková Pavlína, Mgr. po 12:30 - 13:15 učebna 3. A
ZOBCOVÁ FLÉTNA 2 Bajerová Jana, Mgr. st 13:00 - 13:45 učebna 5. A
SBOROVÝ ZPĚV Dekarová Miroslava, Mgr. st 13:30 - 14:15 učebna HV 2. st.
ČTENÁŘSKÝ KLUB Vacková Karolína, Bc. čt 13:35 - 15:05 čítárna
KLUB ZÁBAVNÉ LOGIKY Novák Jan, Mgr. čt 12:30 - 14:00 učebna 5. B

NEPOVINNÝ PŘEDMĚT VEDOUCÍ DEN HODINA MÍSTO KONÁNÍ
LOGOPEDIE PRO 1. A Podolová Zdeňka, Mgr. út 12:20 - 13:40 učebna 4. A
LOGOPEDIE PRO 1. B Zbožínková Věra, Mgr. čt 11:45 - 13:45 učebna 3. B
NÁBOŽENSTVÍ 1. a 2. třída Niklová Eva, Mgr. út 12:20 - 13:05 učebna AVT 1. st.
NÁBOŽENSTVÍ 3. - 5. třída Niklová Eva, Mgr. út 12:20 - 13:05 učebna AVT 1. st.


DRUHÝ STUPEŇ ZŠ
KROUŽEK VEDOUCÍ DEN HODINA MÍSTO KONÁNÍ
HUDEBNÍ SKUPINA "ŠTĚP" Hejníčková Adriana, Mgr. po 13:30 - 14:30 učebna SPP
ŠKOLNÍ ČASOPIS "ŠTĚPÍK" Hejníčková Adriana, Mgr. 13:00 - 14:00 učebna SPP
SBOROVÝ ZPĚV Dekarová Miroslava, Mgr. st 13:30 - 14:15 učebna HV 2. st.
KROUŽEK MLADÝCH MYSLIVCŮ

Novák Václav, Nováková Ivana

čt 16:00 - 18:00
klubovna ČD


KROUŽKY AGENTURY RYTMIK - placené

KROUŽEK VEDOUCÍ DEN HODINA MÍSTO KONÁNÍ
ANGLIČTINA PRO 1. A 2. TŘÍDU Balcarová Hana po 13:00 - 14:00 čítárna 1. st.
BOJOVÉ SPORTY A SEBEOBRANA Polová Karolína út 14:00 - 15:00 tělocvična

KROUŽKY AGENTURY KROUŽKY OLOMOUC - placené

KROUŽEK VEDOUCÍ DEN HODINA MÍSTO KONÁNÍ
FLORBAL začátečníci Kurková Denisa 12:30 - 13:30 tělocvična
FLORBAL pokročilí Kurková Denisa 13:45 - 14:45 tělocvična

NAHORU
Tuto stránku pro Vás připravil
R. Rais
Zpět